fbpx
  Omlouváme se, ale s ohledem na stávající situaci ohledně šíření nákazy COVID-19, dočasně pozastavujeme naši činnost. Děkujeme za pochopení, tým The Prostor.  

5 prostorů ideálních pro Vánoční večírek

Inspirace 02/11/2018

Halloween je za námi a nastává čas hledání dárku, nakupování stromečků, pečení cukroví a celkové přípravy na Vánoční pohodu. Co ještě k tomu ale neodmyslitelně patří, jsou Vánoční večírky! A proto jsme si pro vás připravili 5 prostorů, které jsou ideálním místem pro jeho uspořádání.

 

  1. Luxusní prostor galerie

Prostor galerie současného umění, která se nachází blízko centra, v pražském Karlíně je industriální hala, původně sloužící jako opravna lodí. Kapacita pro banket s koktejlovým barem je maximálně 150 osob, kde návštěvníkům nabízí vnitřní prostory s výjimečným designem, zahrnující působivý velký výstavní sál s galerií a konferenční místností v 1. patře a samostatný malý výstavní sál. Takže díky světlému a minimalistickému prostředí, máte možnost dát přednost své fantazii a uspořádat tak jeden z nezapomenutelných večírků!

  1. Moderní Hausbót 

Když už jsme u těch lodí, tak jsme si pro vás pro inspiraci vybrali tento krásný, moderní hausbót. Díky jeho skandinávskému stylu se skvěle hodí pro menší, útulné a ‚rodinné‘ Vánoční večírky. A jak už to tak bývá, k jakémukoliv večírku neodmyslitelně patří i dobrá hudba, kterou vám v tomto případě zajistí reproduktory značky Bang Olufsen.
Kapacita hausbótu je cca max. 70 osob.

  1. Luxusní prostor

Tento luxusní prostor v centru Prahy s prosklenou střechou je skvělým místem na večírek, kde byste si chtěli zatancovat na živou hudbu. Nachází se zde podium s celkovým ozvučením a veškerá výbava je vám k dispozici. A co by to bylo za večírek bez dobrého jídla? Tady si i můžete přímo zajistit catering, třeba ve stylu vynikajících tapas!
Kapacita prostoru je 50 až 120 osob v závislosti na uspořádání sálu

  1. Unikátní prostor

A co takhle večírek pořádaný v oblacích? Žižkovská televizní věž je v tomto případě zcela ideálním místem, pro moderní Vánoční večírek! Jako bonus můžete sledovat krásně osvětlenou Prahu z výšky věže.
Kapacita prostoru se může lišit s ohledem na využití celého patra či pouze jedné či dvou ze tří jednotlivých kabin.

  1. Originální prostor

Spousta místností, zajímavá architektura, dobré jídlo a pití, a k tomu možnost z Vánočního večírku udělat i teambuilding! Tento prostor se totiž nejen pyšní svým moderním zpracováním, ale i možností zahrát si různé druhy únikových her. Takže pokud chcete svůj večírek něčím zpestřit, tento prostor v pražských Vršovicích bude tím nejideálnějším řešením.
Kapacita prostoru je maximálně 130 osob.

 

Natálie Wirth, The Prostor

Sdílet článek
Galerie
Prostor na míru